Hefmagneet PML
  • Hefmagneet PML

Hefmagneet PML

EIGENSCHAPPEN:

  • Geschikt voor het vasthouden en hijsen van staal materiaal.
  • Sterk magnetisch veld door NdFeB magneet.
  • Met eenvoudig te bedienen hendel.
  • Veiligheidsfactor 3.5.
Lees meer
HFM_PML-01
Aantal
Werklast (t) (vlak/rond)
Certificaat
In voorraad
€ 84,00
€ 79,80 excl btw
-5%

€ 96,56 incl btw

Hefmagneet PMLHefmagneet PML

ModelWLL (kg)Cilindervorming
capaciteit (ton)
Min. breeklast (ton)A (mm)B (mm)C (mm)D (mm)Gewicht (kg/stuk)
Hefmagneet PML0.10.030.356292671263
Hefmagneet PML0.30.11.05921629115510
Hefmagneet PML0.60.22.112223211719624
Hefmagneet PML10.33.517625816328550
Hefmagneet PML20.67234378212426125
Hefmagneet PML3-10.5286458261521220
Hefmagneet PML6-18296720266700398