Codipro Draaibare oogmoer SEB
  • Codipro Draaibare oogmoer SEB
  • Codipro Draaibare oogmoer SEB

Codipro Draaibare oogmoer SEB

  • Het kan gebruikt worden met verschillende lengtes schroefdraad
  • Ergonomisch en makkelijk vast te schroeven
  • Mogelijk met bestaand fixatiepunt, zoals een as of uitstekende draadstang
  • Maakt de haak evenwijdig aan het steunvlak van de ring als er met 90 graden wordt getrokken
  • Ook verkrijgbaar met as
Lees meer
HO_CPSEBFE-00,3
Aantal
Werklast (t)
Certificaat
In voorraad
€ 62,00
€ 55,80 excl btw
-10%

€ 67,52 incl btw

De draaibare oog moer FE.SEB heeft een automatisch positie herstelsysteem voor een optimale richting van het hijsmiddel.

  • Veiligheid factor 5
  • Staal met een hoge weerstand, klasse > 8
  • Van M8 tot M36 is standaard voor werklasten van 0,3 t tot 10 t.
  • Mogelijkheid tot een hogere WLL op aanvraag

Codipro Draaibare oogmoer SEB

ModelWLL (ton)L (mm)S (mm)A (mm)B (mm)C (mm)D (mm)Gewicht (kg/stuk)
SEB-M80.32121384590780.8
SEB-M100.62121384590780.8
SEB-M1212121384590780.8
SEB-M161.62121384590780.8
SEB-M202.5313658701341152.5
SEB-M244454088941901668
SEB-M306.3454088941901668
SEB-M3610454088941901668