Hijswinkel B.V.

  • Op voorraad? Voor 14:00 besteld, direct verzonden
  • Veilig & achteraf betalen
  • Gratis advies
Alles op het gebied van hijsen
Uw toeleverancier van hijsmiddelen, gemakkelijk & voordelig. Alles op het gebied van hijsen!
Gratis advies
Gratis advies Bekijk onze Hijswiki

Bent u op zoek naar een specialist in hijsmiddelen, dan bent u bij Hijswinkel aan het juiste adres. Wij bieden u hijsmiddelen zoals o.a. elektrische takels, hijsbanden, hijskettingen, spanbanden, platenklemmen, hijsjukken, valbeveiliging, lieren, oogbouten, dommekrachten, kanaalliften, werkplaatskranen, bovenloopkranen en loopkatten. Ook onderdelen voor de hijsmiddelen behoren tot het leveringsprogramma.

Blader door onze categorieën

Bekijk ons volledige assortiment

Op zoek naar hijs- en hefmiddelen?

Hijswinkel is marktleider in Nederland op het gebied van hijs- en hefmiddelen. Ook kunt u voor takels, valbeveiliging en veel meer in onze webshop terecht.

Hoge kwaliteit en veiligheid

De hijsmiddelen van Hijswinkel voldoen stuk voor stuk aan de hoge eisen op het gebied van kwaliteit en veiligheid. We testen ook zelf regelmatig de kwaliteit van de hijsmiddelen. Veiligheid boven alles.

Lage prijzen, snelle levering

Door een uitgekiend concept en anders te zijn dan anderen biedt Hijswinkel u een hoge kwaliteit voor een lage prijs. Hijswinkel levert snel; vrijwel alle hijsmiddelen kunnen binnen 24 uur geleverd worden.

Gemakkelijk en veilig betalen

Hijswinkel heeft de betalingsafwikkeling ondergebracht bij een grote provider op dat gebied: Multisafepay. Hierdoor is een snelle en correcte betaling gewaarborgd. Wilt u op rekening betalen? Neem dan even contact met ons op.

Kraan
ekh.jpg

EKH en Hijswinkel

Het is belangrijk voor de veiligheid van uw meewerkers dat uw hijsmiddelen in een goede conditie blijven. Daartoe dienen uw hijsmiddelen minimaal jaarlijks geïnspecteerd en/of gekeurd te worden. Ook voor het inspecteren en keuren (conform EKH) van uw hijsmiddelen, takels en kranen, kunt u bij Hijswinkel terecht. Na de keuring ontvangt u een uitgebreid EKH-rapportage. Ook hier werken we uiteraard met zeer concurrerende tarieven.

ekh.jpg