• Op voorraad? Voor 14:00 besteld, direct verzonden
  • Veilig & achteraf betalen
  • Gratis advies
Endo luchttakel EHLK
  • Endo luchttakel EHLK

Endo luchttakel EHLK

  • Type EHLK met ingebouwde overlastbeveiliging.
  • Voor het bevestigen en verwijderen van een last of mal, enz.
  • Voor laden / lossen op een plaats waar met gevaarlijke stoffen wordt gewerkt.
  • Uitzonderlijke functionaliteit voor bewerkingen die hoge snelheid vereisen.
  • Conform EN 12100-1/2.
Werklast (t)
Hijshoogte (meter)
Certificaat

€ 5.929,00
€ 5.336,10
-10%
€ 6456,68 incl. btw
Niet in voorraad
TKL_EHLK-020.03

Dit type pneumatische takel is uitgerust met een aan het oppervlak geharde lastketting die is gemaakt van gelegeerd staal en een uitstekende taaiheid en slijtvastheid heeft. De lastketting is uitschuifbaar.
Air Hoist wordt aangedreven door perslucht en kan worden gebruikt voor laden en lossen van transport en op locaties met een hoog ontstekingsrisico, zoals chemische fabrieken.
De bedieningsdrukknop is drukgevoelig. Door te wijzigen hoe hard u op de knop drukt, kunt u de werksnelheid traploos van laag naar hoog aanpassen.

Let op: Type EHL is standaard voorzien van een trekkoord. De drukknop is ook beschikbaar op aanvraag.

U hoeft alleen de slang aan te sluiten. Er is geen aanpassing vereist. Air Hoist wordt aangedreven door lucht, waardoor het risico op ontsteking wordt verkleind en de veiligheid wordt gegarandeerd, zelfs wanneer het wordt gebruikt in chemische fabrieken of op plaatsen waar gevaarlijke materialen worden gehanteerd.

Model WLL (ton) Hijssnelheid bij 4 bar (m/min) Hijssnelheid bij 5 bar (m/min) Hijssnelheid bij 6 bar (m/min) Ketting Ø (mm) Aantal strengen Gewicht (kg/stuk)
EHLKTS 1 1 3.3 4.3 5.3 7.1 1 38
EHLKTW 2 2 1.6 2.1 2.6 7.1 2 46

Product

SKU
TKL_EHLK-020.03
Gewicht
3.182 kg