

Hijsbanden & rondstroppen
Hijsbanden
Rondstroppen
Spanbanden
Sluitingen
|
Hijsklemmen
|
Hefmagneten
Hijsjukken
|
Hefgereedschappen
Lastmeters
|
Samengestelde hijskettingen
|
Hijshaken
|
Schalmen
|
Onderdelen
|
Oogbouten
|
Oogmoeren
|
Aanlasogen
|
Diverse hijsogen
|
Elektrische takels
Voorzieningen
|
Handtakels
Rateltakels
|
Lieren
Loopkatten
|
Luchtlieren en -takels
Voorzieningen
Diversen
|
Valbeveiliging Sets
|
Veiligheidsharnassen
Valstopapparaten
|
Veiligheidslijnen
Verankering
Haken
|
Driepoten
Accessoires valbeveiliging
|
Spanbanden
|
Ladingspanners
|
|
|
Portaalkranen
|
Zwenkkranen
|
Werkplaatskranen
|
Bovenloopkranen
|
Alle kanaalliften
|
Met handlier
Met hydraulische aandrijving
Toebehoren
|
|
|
1-persoons hoogwerkers
|
|
|
|
Met gasdrukveer
Elektrische 1-persoons hoogwerkers
Toebehoren
|
De Chill-Its 6603 Verdampingskoelband is voorzien van geavanceerde PVA-koeltechnologie voor verlichting bij extreme hitte. Als het nat is, blijft deze band lichtgewicht en comfortabel voor bulkvrij dragen rond de nek. Een uniek doortrekontwerp zorgt ervoor dat de band om de nek kan worden vastgemaakt voor koeling die de hele dag blijft zitten. Gewaardeerd tot UPF 50+ bescherming tegen schadelijke UV-stralen.
Hittegerelateerde ziekten behoren voortdurend tot de belangrijkste oorzaken van ongevallen en dodelijke ongevallen op het werk. Verdampingskoelingstechnologieën zoals PVA (polyvinylalcohol) zijn een eenvoudige, effectieve en comfortabele oplossing voor het voorkomen van hittestress. Vergelijkbaar met hoe zweet het lichaam afkoelt, gebruiken verdampingstechnologieën een externe waterbron om warmte af te voeren, waardoor de lichaamstemperatuur wordt gereguleerd en verkoeling wordt geboden. Wanneer geactiveerd, is deze PVA-verkoelende handdoek comfortabel en verfrissend, zelfs op de heetste dagen van het jaar.
Laat de PVA-koelband een minuut onder water lopen of totdat deze verzadigd is, wring overtollig water uit en zwaai om te activeren met luchtstroom. Drapeer de handdoek om de nek voor vier uur verkoeling. Het PVA-materiaal zal stijf drogen, gewoon opnieuw bevochtigen tot het zacht is om te reactiveren. Machinewas, droog hangen.